Juurdepääs

Külastades meie veebilehte annate meile võimaluse paigutada teie arvutisse küpsiseid (cookie). Nad on ohutud ja ei võimalda teie isikut tuvastada. Privaatsuspoliitika. Nõustun


OK

LAND ROVER APPROVED LUBADUS

Iga sõiduk, mis kannab Land Roveri logo, on mõeldud sujuva sõiduelamuse pakkumiseks ka maailma kõige karmimatel maastikel. See tähendab, et meie Approved-programm peab minema kõrgemale ja kaugemale, et kõik meie sõidukid oleksid valmis igasugusteks katsumusteks..

Teie Approved-sõiduk Land Roverilt on laitmatu. Selleks et garanteerida selle väljumine esindusest parimas võimalikus seisukorras, on paika pandud Approved-kliendilubadus. See annab teile täieliku meelerahu ja tagab, et teie auto pakub võimalikult tasakaalukat ja võimekat sõiduelamust.

Kaks aastat piiramatu läbisõiduga Land Rover Approved garantii

Kaks aastat piiramatu läbisõiduga Land Rover Approved garantii

See garantii on mõeldud spetsiaalselt Land Roveritele, mis on ostu ajal kuni 5 aastat vanad ja sõitnud vähem kui 100 000 km. Remont- ja hooldustöid teevad ainult Land Roveri vastava väljaõppega tehnikud, kes kasutavad originaalvaruosi ning heakskiidetud tööriistu ja diagnostikaseadmeid. Mitte midagi vähemat. Esitatavate nõuete arv on piiramatu ja esitatav kuni auto ostuhinnani. Lisaks kehtib garantii kaks aastat ilma läbisõidupiiranguta. See on saadaval ainult Land Roveri volitatud edasimüüja kaudu.

Sõiduki otsing
Ööpäevaringne maanteeabi 24 kuuks

Ööpäevaringne maanteeabi 24 kuuks

Land Rover Assistance'i eesmärk on anda teile enesekindlust ja pakkuda vajaduse korral tõeliselt sujuvalt korraldatud teenust. See pakub abi igas olukorras alates masinariketest või õnnetustest ja lõpetades väiksemate probleemidega, nagu torkeaugud või kaotatud võtmed. Teie sõiduk on kaetud kogu garantiiperioodi ajal ning teenust saab kasutada 24 tundi päevas ja 365 päeva aastas. Teenus sisaldab kodus käivitamist, sõidu jätkamise korraldamist, autorenti, sõiduki tarnet või majutust.

Sõiduki otsing
165-punktine kontroll

165-punktine kontroll

Paika on pandud 165 punktist koosnev kontrollimisprotsess, mida täpselt järgime. See tagab, et teie auto elektroonika ja mehaanika on optimaalses seisukorras ning kere välimus on laitmatu. Meie tehnikud kasutavad nende kontrollide põhjalikuks tegemiseks uusimat tehnoloogiat, tööriistu ja diagnostikaseadmeid. Kontrollimine hõlmab alati kerevärvi, sõitjateruumi ja mootori ülevaatamist, proovisõitu ja lõplikku kontrolli, pärast mida annab Land Roveri tehnik allkirja auto korrasoleku kohta. Kõik sõidukid peavad Land Rover Approved-oleku saamiseks läbima kõigi 165 punkti ülevaatuse.

Sõiduki otsing
Meie tehnikud

Meie tehnikud

Meie eeldustele vastava professionaalsuse, oskuste ja üksikasjadele tähelepanu pööramise saavutamiseks on vaja kindlaid isikuomadusi. Kogu taastamistöö teevad Land Roveri vastava väljaõppega tehnikud, kasutades eritööriistu, diagnostikaseadmeid ja Land Roveri originaalvaruosi. Meie töö vastab alati kõige rangematele standarditele, mistõttu tohivad seda teha ainult meie heakskiidetud edasimüüjad.

Sõiduki otsing
Proovisõit

Proovisõit

Sõidukitega tehakse proovisõit, mille jooksul meie tehnikud hindavad iga sõiduki ainulaadseid sõiduomadusi. Näiteks jälgitakse optimaalse jõudluse tagamiseks vedrustust, vibratsiooni, pidurisüsteeme, mootori jõudlust, käigukasti ja üheksat muud valdkonda. Tänu sellistele rangetele katsetele on teie Approved-sõiduki kvaliteet tagatud.

Sõiduki otsing
Sõltumatu läbisõidu ja ajaloo kontroll

Sõltumatu läbisõidu ja ajaloo kontroll

Iga sõiduki ajalugu uuritakse põhjalikult, kasutades turul juhtivat sõltumatut uurimisteenuseid pakkuvat ettevõtet. Kõigi sõidukitega kaasneb sõltumatult kinnitatud läbisõiduprotokoll ja kontrollitud omanduse ajalugu, mis tagab, et sõidukiga pole seotud tasumata makseid, see pole varastatud ega maha kantud. See tagab, et saate esindusest väljuda enesekindlalt, teades, et teie uue Approved-sõidukiga on kõik korras ja see vastab teie ootustele.

Sõiduki otsing
Sõltumatult kontrollitud

Sõltumatult kontrollitud

Meile endale ja meie edasimüüjatele kehtestatud rangete standardite tagamiseks tehakse meie hoolduse, seadmete ja personali sõltumatu ülevaatus. See katab Approved-programmi kõiki külgi kliendi vaatenurgast, kaasa arvatud seadmeid ja sõidukeid. Kuna kasutame oma standardite kinnitamiseks sõltumatut organit, saame pidevalt täita oma eesmärki minna kõrgemale ja kaugemale.

Sõiduki otsing